نحوه اندازه گیری سایز پا در خرید آنلاین کفش

نحوه اندازه گیری سایز پا در خرید آنلاین کفش

با سبک زندگی جدید ، خرید آنلاین پوشاک از جمله کفش به گزینه ای متداول برای افراد تبدیل شده است .

به گزارش اداره برند و ارتباطات گروه صنعتی ملی، با وجود همه مشغله‌ها  یکی  از مسائلی که همچنان باعث تردید برخی خریداران کفش می شود  نگرانی از سایز نبودن کفش انتخابی آنهاست؛ دراین نوشتار سعی می کنیم شما را در انتخاب سایز درست کفش در خرید از فروشگاه آنلاین کفش ملی  راهنمایی کنیم .
اندازه گیری طول پا:
۱ – پای خود را روی سطحی صاف مانند کاغذ قرار دهید و به صورت عمود و دقیق پاشنه و نوک شصت را علامت گذاری کنید.

۲ – طول پای خود را از پاشنه تا نوک انگشت شصت با خط کش اندازه بگیرید .

۳- اندازه طول پای خود را با جداول استاندارد سایز مقایسه کنید  تا نسبتا به سایز درستی دست پیدا کنید .
۴- از آنجایی که اندازه قالب کفش‌ها بسته به برند و عوامل دیگر ممکن است تا حدی متغیر باشد، فروشگاه آنلاین کفش ملی برای هر نمونه کفش یک راهنمای انتخاب سایز مخصوص همان کفش تهیه کرده است که تمام اندازه های مورد نیاز شما را در کفش انتخابی ارائه می کند . به جدول مخصوص آن کفش مراجعه کرده و سایز مورد نظرتان را به ‌راحتی انتخاب کنید.
چند نکته در اندازه گیری سایز پا:
برای اطمینان بیشتر میتوانید از کفش قبلی خود کمک بگیرید. 
عصرها  پای شما در بزرگترین حالت ممکن قرار دارد، بنابراین بهترین زمان برای اندازه گیری سایز پا در ساعات پایانی روز می‌باشد.
در اغلب افراد اندازه پای چپ و راست با یکدیگر متفاوت است، لذا اندازه گیری را برای هر دو پا انجام داده و سایز را متناسب با پای بزرگتر انتخاب کنید.
 با همه این تفاصیل  اگر باز هم در انتخاب سایز کفش خود دچار اشتباه شدید اصلا نگران نباشید، در فروشگاه آنلاین کفش ملی تا ۴۸ ساعت کفش شما قابل ارجاع یا تعویض می باشد، در اولین فرصت با مراکز خدمات پس از فروش که در سایت فروش آنلاین  به شما معرفی شده است تماس بگیرید تا نسبت به تغییر سایز کفش شما اقدام شود.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم