فروش سازمانی

خانه » فروش سازمانی

با عنایت به سیاست جدید سازمان و طرح شعار تحول و توسعه به منظور گسترش شبکه فروشگاهی، توسعه سیستم‌های مکانیزه، ارتقاء سطح دانش پرسنل، ارتباط تنگاتنگ با مشتریان جهت برآوردن خواسته‌های ایشان و جذب بازارهای جدید، شرکت کفش ملی آمادگی خود را جهت ارائه خدمات و محصولات با کیفیت مطلوب، قیمت و زمان مناسب برای مشتریان گرامی اعلام می‌دارد.

شرکت کفش ملی از زیرمجموعه‌های صندوق بازنشستگی کشوری و بزرگترین عرضه‌کننده کفش در ایران و همچنین با در اختیار داشتن شبکه توزیع گسترده و منحصر به فرد خود مفتخر است با ارتقاء سطح کیفیت محصولات خود و در راستای متحدالشکل‌سازی کفش‌های مورد استفاده آن سازمان اقدام به تامین انواع کفش‌های مورد نیاز با قیمت مناسب (تخفیف ویژه) بصورت نقدی و غیر نقدی (بن خرید کالا) نماید.

مشخصات محصولات کفش و پوتین ایمنی

۱. جنس رویه از چرم گاوی با ضخامت ۱.۸ تا ۲ میلیمتر. لازم بذکر است چرم به کار برده شده درکفش و پوتین ایمنی شرکت کفش ملی از نظر مقاومت (الاستومتر) و انعطاف‌پذیری (فلکسومتر) بالاترین استانداردهای جهانی را دارا می‌باشد .
۲. زیره کفش از جنس PU و ترمورابر و TPU که دارای خواص ذیل می باشد:

  • الف : مقاومت کششی بالا و بنابراین مقاوم در برابر شوک‌های ضربه‌ای و حرارتی
  • ب : دانسیته کم (وزن سبک) و قابلیت ارتجاعی زیاد و ذخیره انرژی حرکتی شخص
  • ج : آنتی اسلیپ (مقاوم در برابر لغزش)

۳. جنس آستر از پارچه کتان سفید کج‌راه و دستک پارچه پلی استر دوبله با ابر ۳ میلیمترمی‌باشد.
۴. سرپنجه فولادی ساخت شرکت اسچوت است.

در راستای سیاست‌های جدید، این شرکت آمادگی عقد قرارداد همکاری جهت ارائه بن و حواله با مبالغ (۲۰۰۰۰۰ و ۱۰۰۰۰۰ ریالی) و ارائه خدمات به پرسنل آن سازمان محترم، با تخفیف مناسب را دارد.

مدیر فروش سازمان ها و شرکت ها

آقای جواد عمرانی

man

ایمیل:J.Omrani@mellishoes.ir

registration_bg

فروش سازمانی

برای ثبت ثبت سفارش لطفا فرم مقابل را پر کنید. (موارد ستاره دار فیلدهای الزامی هستند)

فروش سازمانی

  • کد یا نام محصولتعداد