مدیر کفش ملی باید تعصب ایرانی داشته باشد

خانه » اخبار و تازه ها » مدیر کفش ملی باید تعصب ایرانی داشته باشد
رضا رویگری:

مدیر کفش ملی باید تعصب ایرانی داشته باشد

رضا رویگریهنرمند پیشکسوت کشورمان گفت: برای اینکه کفش ملی دوباره به روزهای اوج خود بازگردد باید مدیری با تعصب ایرانی داشته باشد.

رضا رویگری، بازیگر و خواننده ایرانی در گفتگو با روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی با بیان اینکه استفاده از کالای ایرانی یکی از نشانه های علاقه به میهن است، گفت: کسی که آینده کشو ر و فرزندان این مرز و بوم برایش مهم باشد بی جهت به سراغ محصول خارجی نمی رود.

هنرمندان می توانند مروج استفاده از کالای ایرانی باشند
بازیگر با سابقه تئاتر، سینما و تلویزیون تاکید کرد: هنرمندان در ترویج روحیه استفاده از کالای ایرانی بسیار موثرند، در همه جای دنیا لباس یا برندی را که یک سلبریتی از آن استفاده می کند مورد استقبال مردم عادی هم قرار می گیرد .
وی با اشاره به نقش هنرمندان ایرانی در شکل گیری سلایق مردم گفت: بدیهی است که در کشور ما هم اگر چهره های شاخص خود را مقید به استفاده از کالای وطنی بدانند در نوع نگاه و فرهنگ جامعه تاثیر مستقیم خواهد داشت.
رویگری با تاکید بر اینکه همیشه ایرانی پوشیده ام گفت: تمام کسانی که من را از نزدیک می شناسند می دانند که تا بتوانم ایرانی استفاده می کنم و فقط در صورتی به سراغ کالای خارجی می روم که نمونه داخلی با کیفیت از آن را پیدا نکنم.

کفش ملی به مدیر دلسوز نیاز دارد
وی با اشاره به اینکه در طی دهه ها مدیران ناکارآمد و غیر متخصص به کفش ملی ضربه وارد کردند، گفت: ناکارآمدی مدیران حتی در مقطعی این نشان را به مرز تعطیلی کشاند و اینک هم مهمترین خواسته ما از مدیر کفش ملی این است که تعصب ایرانی داشته باشد.
هنرمند پیشکسوت کشورمان گفت: یک مدیر کارآمد و دلسوز که نام ایران برایش اهمیت داشته باشد می تواند پرچم کفش ملی را دوباره به اهتزار درآورد.
رویگری در ادامه افزود: نه تنها کفش ملی که همه نشانهای دیرین ایرانی با مدیریت قدرتمند و حمایت می توانند احیاء شوند.

با پدرم برای خرید کفش ملی به ناصرخسرو می رفتیم
بازیگر سینما و تئاتر و تلویزیون در بیان خاطره ای از کفش ملی گفت: از زمان کودکی برای خرید نوروز یا مدرسه به همراه پدرم به ناصر خسرو می رفتیم و آنجا انواع البسه ایرانی از جمله کفش ملی را خریداری می کردیم.
وی در ادامه گفت: همیشه از خریدهایم راضی بوده ام و معمولا کفش هایی را که انتخاب می کردم بیش از دو سال استفاده می شد.

52 بازدید

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم